آنتی ویروس کسپرسکی دیتاسنتر جدید راه اندازی می کند

آنتی ویروس کسپرسکی دیتاسنتر جدید راه اندازی می کند

شرکت کسپرسکی در زمینه امنیت شبکه و عرضه کننده محصولات آنتی ویروس شرکتی روسی است که در رنکینگ تست Av-Comparetives در رتبه سوم قرار گرفته است.

این شرکت هم اکنون با 21 سال سابقه فعالیت در زمینه آنتی ویروس و امنیت در حال مبارزه تهدیدات امنیتی و ویروس ها می باشد که معروف ترین محصول آن با نام آنتی ویروس کسپرسکی در بازار به فروش می رود.

آنتی ویروس کسپرسکی kaspersky

شرکت کسپرسکی لب که در حال حاضر در روسیه در شهر مسکو مستقر است تصمیم دارد به سوئیس محاجرت کند. این شرکت از پیشتازان نرم افزار آنتی ویروس و نرم افزار های امنیتی در جهان به شمار می آید. علت این جابجایی شفاف سازی بیشتر در جهت فعالیت هایش و انجام نظارت دقیق تر می باشد. در واقع به واکنش اقدامات ایالات متحده آمریکا و بریتانیا علیه این نرم افزار آنتی ویروس و دستور توقف استفاده از آنتی ویروس کسپرسکی از شبکه ها انجام خواهد شد.

شرکت کسپرسکی تمامی این اتهامات را رد کرده است و مدیر عاملش بصورت کتبی در این خصوص به رویترز نامه ارسال کرده است که به این اتهامات واکنش نشان خواهد داد.

شرکت سام تدبیر نمایندگی فروش آنتی ویروس کسپرسکی را بصورت مستقیم از Kaspersky Lab اخذ گرده است و آماده ارائه محصولات اورجینال این شرکت می باشد.

جهت مشاهده نسخه های آنتی ویروس کسپرسکی و توضیحات به این صفحه مراجعه فرمائید.

جهت ثبت سفارش نسخه سازمانی آنتی ویروس Kaspersky با شماره تلفن 43497-021 تماس حاصل فرمائید.

قیمت آنتی ویروس کسپرسکی

قیمت نسخه خانگی آنتی ویروس کسپرسکی

قیمت نسخه سازمانی آنتی ویروس کسپرسکی

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

در خبرنامه ما عضو شوید

با عضویت در خبرنامه ما، از آخرین اخبار، رخداد ها و حواشی روز با خبر باشید.