کیوسک سفارشگیر رستوران

کیوسک سفارشگیر رستوران

کیوسک سفارشگیر رستوران نیز مانند کیوسک سفارشگیر داروخانه یا کیوسک سفارشگیر سینما و تئاتر و یا کیوسک خدمات دهی بانک ها، به منظور رفاه حال مشتریان و اتلاف وقت آنها در پای پیشخوان صندوق بوده البته رستوران ها نیز در صورت داشتن کیوسک سفارش گیر غذا، در پرداخت هزینه های ماهیانه نیروی انسانی از قبیل گارسون یا شخص سفارشگیر و همچنین صندوقدار صرفه جویی می نمایند.

کیوسک سفارش گیر غذا

نحوه کارکرد کیوسک سفارش گیر رستوران

طریقه کارکرد دستگاه سفارشگیر غذا به این صورت است که مشتری می تواند با مراجعه به کیوسک، منوی رستوران را کامل مشاهده نماید و همچنین با کلیک بر هر نوع غذای انتخابی می تواند از محتویات آن غذا باخبر شود و تصاویر غذای آماده را ببیند و پس از انتخاب نوع غذا و تکمیل سفارش دهی مبلغ فاکتور را دریافت نموده و در پای همان دستگاه سفارش گیر غذا مبلغ فاکتور را پرداخت نماید.

پس از پرداخت مبلغ فاکتور توسط مشتری، سفارشی که مشتری از کیوسک سفارشگیر غذا ثبت کرده به طور خودکار به آشپزخانه رفته و فرایند طبخ و تحویل غذا انجام می شود. در خیلی از نرم افزارهای کیوسک سفارشگیر رستوران یک امکانی دارد که در آن پس از آماده شدن غذا، پیامکی به مشتری ارسال می شود که در آن آماده شدن غذا را به مشتری اطلاع رسانی میکند. البته در صورتی که مشتری مایل باشد که شماره همراهش را در فرم نرم افزاری کیوسک سفارش گیر غذا وارد کند.

رابط کاربری آسان با نرم افزار کیوسک

راجع به نوع کاربری یا user friendly بودن نرم افزار آن باید بگوییم که کارکردن با کیوسک سفارش گیر بسیار ساده و راحت بوده و کافیست با لمس صفحه نمایش آن غذای مورد نظر را انتخاب کرده و غذای خود را ثبت نمایید و پس از تایید فاکتور نهایی، مبلغ نشان داده شده را از طریق کارت بانکی خود پرداخت نمایید.

نمایندگی کیوسک ZEC

قیمت کیوسک سفارش گیر غذا و مشخصات فنی

برای آگاهی بیشتر از مشخصات فنی کیوسک سفارشگیر غذا و همچنیت قیمت کیوسک می توانید بر لینک زیر کلیک کرده و قیمت و مشخصات و امکانات آنرا مشاهده نمایید.

لازم به ذکر است شرکت سام تدبیر تنها نمایندگی رسمی محصولات ZEC در ایران می باشد و کیوسک ZEC دارای یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش از شرکت سام تدبیر بعنوان نمایندگی ZEC می باشد.

 

استعلام قیمت کیوسک سفارش گیر غذا و مشخصات فنی کیوسک ZEC

 

از اینکه این مقاله را مطالعه فرمودید از شما سپاسگزاریم با ما همراه باشید

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

در خبرنامه ما عضو شوید

با عضویت در خبرنامه ما، از آخرین اخبار، رخداد ها و حواشی روز با خبر باشید.