فیش پرینتر صدور فیش

فیش پرینتر صدور فیش

معرفی و بررسی دستگاه فیش پرینتر بیکسولون BIXOLON SRP 330

فیش پرینتر یا  پرینترهای صدور فیش جهت استفاده برای پرینت انواع رسید، باركد و فیش با کیفیت تصویر عالی است. فیش پرینتر یا  پرینترهای صدور فیش مدل SRP 330 بیکسلون دارای تکنولوژی چاپ حرارتی نیز می باشد و قابلیت  برش اتوماتیک دارد.

کارایی فیش پرینتر بیکسولون  BIXOLON SRP 330 

فیش پرینتر بیکسولون برای استفاده در فروشگاه ها، مراکز تجاری، رستوران ها و آشپزخانه ها توصیه می شود و رنگ آن مشکی می باشد.

 

پرینتر-صدور-فیش-پرینتر-بیکسلون

امکانات و قابلیت های فنی  پرینتر صدور فیش بیکسلون SRP 330

فیش پرینتر SRP 330 بیکسلون دارای سرعت چاپ 200 میلی متر در ثانیه می باشد و از لحاظ کیفیت باید گفت که كیفیت بسیار مناسبی را برای صدور فیش ایجاد می کند.

کار با  پرینترهای صدور فیش بیکسلون خیلی آسان می باشد و به راحتی قابل یادگیری است و همچنین از دیگر امکانات آن می توان به قابلیت اتصال آن به کشوی پول اشاره نمود.

یکی دیگر از امکانات و شرایط فیش پرینتر SRP 330 بیکسلون ضد آب بودن آن می باشد یعنی در برابر رطوبت و آب مقاوم می باشد.مقاوم بودن در برابر آب می باشد.

قیمت  فیش پرینتر بیکسلون  BIXOLON SRP 330

فیش-پرینتر-صدور فیش

لازم به ذکر است که فیش پرینتر بیکسلون BIXOLON SRP 330 از سری پرینترهای صدور فیش رومیزی می باشد و از نظر قیمت خرید از نوع فیش پرینترهای رومیزی است. از لحاظ قیمت خرید فیش پرینتر بیکسلون مدل BIXOLON SRP 330 با در نظر گرفتن برخی امکانات و قابلیت های آن در پرینترهای صدور فیش مقرون به صرفه و اقتصادی می باشد.

 

قیمت انواع فیش پرینتر یا پرینتر صدور فیش

فیش-پرینتر-صدور-فیش

 

برای مشاهده لیست قیمت انواع فیش پرینتر یا پرینتر صدور فیش اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده لیست مدل ها و برندها و امکانات فیش پرینتر یا پرینتر صدور فیش اینجا کلیک کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

در خبرنامه ما عضو شوید

با عضویت در خبرنامه ما، از آخرین اخبار، رخداد ها و حواشی روز با خبر باشید.