راهنمای خرید فیش پرینتر

راهنمای خرید فیش پرینتر

اگر قصد خرید فیش پرینتر دارید با ما همراه باشید تا مواردی که در انتخاب و خرید فیش پرینتر اهمیت دارند را مورد بررسی قرار دهیم. شما باید مواردی را که در خرید یک دستگاه فیش زن مورد توجه قرار دهید را بشناسید تا بتوانید به بررسی دستگاه های مختلف که هر برند در مدل های مختلف تولید کرده است بپردازیر تا بتوانید دستگاهی در راستای نیاز خود خریداری نمائید و از پرداخت قیمت اضافی بابت امکاناتی که مورد استفاده شما نباشد پرداخت نکنید.

 

قیمت دستگاه فیش زن

قیمت فیش پرینتر شاید اولین فاکتور انتخاب شما باشد. اینکه پرینتر صدور فیش ارزان انتخاب کنید یا گران نمی تواند به تنهایی انتخاب درست یا غلط شما را مشخص کند. ابتدا موارد اصلی انتخاب فیش پرینتر را بررسی کنیم بعد از شناسایی فاکتور های خرید فیش پرینتر میتوانید ارزان ترین فیش پرینتر که بتواند نیاز های شما را برآورده سازد را خریداری نمائید.

 

کیفیت چاپ پرینتر

یکی از مهمترین مواردی که باید دقت کنیم کیفیت پرینت یا چاپ است که بد نیست بدانید برخی از پرینتر های حرارتی در چاپ رنگ زمینه مشکی دارای اشکال و ایراداتی هستند و نمی توانند رنگ مشکی پس زمینه شما را چاپ نمایند.

البته این شاید برای شمایی که فیش پرینتر فروشگاهی یا فیش پرینتر رستورانی میخواهید بی اهمیت باشد و انتظار شما پرینت فاکتور و رسید مشتری است که هیچ گاه پس زمینه مشکی نخواهد داشت.

فیش پرینتر ها با سایز چاپی مشهور هستند مثلا فیش پرینتر ۸ سانتی که کاغذ یا رول عرض ۸ سانتی متر را میتواند چاپ کند. اما گاهی این فیش پرینتر ها نمی توانند تا لبه کاغذ را پوشش دهند و در چاپ کناره ها و دیواره های کاغذ و رول شما به مشکل بر میخورند که میتواند برای شما مسئله مهمی باشد.

 

پورت یا درگاه ارتباطی

فیش پرینتر ها از طریقی به دستگاه کامپیوتر یا صندوق فروشگاهی شما متصل می شوند که از این طریق تبادل اطلاعات و دستور چاپ صادر صادر می گردد. یک فیش پرینتر ارزان قیمت شاید پورت مناسبی را به شما ندهد و شما را محدود کند که از هر دستگاهی نتوانید استفاده کنید و شاید روزی حتی منسوخ شود.

ممکن است فیش پرینتر هایی نیز دارای پورت های متعددی باشند که حق انتخاب بالایی به شما بدهند تا در موارد مختلف ایده آل ترین ارتباط را بر قرار کنید. مثلا فیش پرینتر رستورانی با فیش پرینتر فروشگاهی متفاوت هستند.

پورت هایی که بر روی فیش پرینتر ها مورد استفاده قرار می گیرند: پورت USB، پورت شبکه، پورت موازی یا همان parallel port و پورت سریال یا com

فیش پرینتر های بدون سیم یا وایرلس نیز جدیدا مورد توجه قرار گرفته اند که از طریق Wi-Fi به دستگاه شما متصل می شوند و از کابل کشی و درد سر های آن بی نیاز هستند. پرینتر بی سیم در مواردی انتخاب مناسب اما به نسبت گران قیمت تر خواهند بود اما در مواردی حتما ارزش این هزینه را خواهند داشت که قطعا شما بهترین انتخاب را خواهید کرد.

 

سرعت چاپ

پرینتر های صدور فیش همانند همه چاپگر های دیگر سرعت های چاپ متفاوتی دارند که می توانید با توجه به برند و مدل از اطلاعات فنی آن ها آگاه شوید. هر پرینتر سرعت چاپ مشخصی دارد که با واحد یکسانی ارزیابی شده اند و توسط کارخانه اعلام شده اند که باز هم بستگی به نوع کاربرد و کارایی مورد نظر شما می تواند با اهمیت باشد.

 

قیمت فیش پرینتر

حال که همه موارد را بررسی کرده اید می توانید با توجه به نیاز خود از بین فیش پرینتر ها امکانات مورد نیازتان را جدا کنید و از در انتخاب خود قیمت فیش پرینتر را هم مد نظر داشته باشید.

برند های مختلف پرینتر های صدور فیش قیمت هایی متفاوتی با امکانات نسبتا یکسانی تولید کرده اند که می توانید از کارشناسانی که با برند ها و مدل ها آشنایی دارند کمک بگیرید

 

شرکت سام تدبیر وارد کننده و نمایندگی فیش پرینتر های XPrinter و پرینتر WinCode می باشد که با ضمانت ZEC با بازار عرضه می شود. میتوانید بصورت تلفنی یا حضوری با مشاوران و کارشناسان سام تدبیر مشورت نمائید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

وب سایت فروشگاهی سام استور نیز انواع مختلفی از فیش پرینتر ها را به همراه اطلاعات فنی و توضیحات مورد نیازتان را در کنار هم گرداوری کرده است که در انتخاب شما می تواند تاثیر گذار باشد و مشخصات فنی و قیمت فیش پرینتر ها را با هم مقایسه نمائید و در صورت نیاز بصورت آنلاین سفارش دهید و خرید فیش پرینتر صدور فیش خود را انجام دهید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

در خبرنامه ما عضو شوید

با عضویت در خبرنامه ما، از آخرین اخبار، رخداد ها و حواشی روز با خبر باشید.