ESET Endpoint Protection Standard

ESET Endpoint Protection Advanced

ESET Secure Business
 

ESET Secure Enterprise
 

ضد ویروس نقطه پایانی

امنیت دستگاه های موبایل

امنیت فایل سرور

امنیت سیستم های مجازی

پنل مدیریت تحت وب

امنیت نقطه پایانی

----

امنیت سرور ایمیل

---- ----

امنیت دروازه اینترنتی

---- ---- ----

 

 

ESET Endpoint Protection Standard

علاوه بر امکانات موجود در نسخه ESET Endpoint Protection Standard، این نسخه ویژگیهای دیگری همچون کنترل کننده قدرتمند وب، فایروال و ضد هرزنامه را به منظور ایجاد لایه های امنیتی بیشتر، روی شبکه یا محیط کاری موبایل شرکتها ارائه میکند.
 

ESET Endpoint Protection Advanced

شبکه خود را تمیز نگه داشته و نقاط پایانی شبکه (رایانه ها، گوشی های هوشمند، تبلت ها و سرورها) را در برابر تهدید های نوظهور و سرقت اطلاعات ایمن کرده و توسط یک کنسول تحت وب واحد به آسانی مدیریت کنید. (قیمت بر اساس تعداد Clinet (کاربر) می باشد.)

 

ESET Secure Business

تهدیدهای مبتنی بر ایمیل را در لایه سرور از بین میبرد. این راهکار، با ارائه لایه های مضاعف امنیتی، محافظت کامل تری از رایانه ها، سرورها و دستگاه های همراه شرکت یا سازمان شما به ارمغان می آورد.
 
 

ESET Secure Enterprise

حفظ امنیت پروتکل های ارتباطی HTTP و FTP برای سازمان هایی که از سرور درگاه اینترنتی اختصاصی (Gateway Server) استفاده می کنند. این راهکار حداکثر لایه امنیت را برای همه نقاط پایانی و سرورها در همه پلت فرم ها مهیا می کند.

 

 

جهت ثبت سفارش نسخه سازمانی آنتی ویروس ESET  فرم سفارش زیر را تکمیل کرده تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند و یا با شماره تلفن  43497-021 تماس حاصل نمایید.

 

آنتی ویروس ESET نسخه خانگی

 

 Eset Nod32 AntiVirus یک ساله یک کاربر

 

امروزه با افزایش ویروس های کامپیوتری و دیگر خطرات اینترنتی استفاده از یک آنتی ویروس قدرتمند لازمه وصل شدن به شبکه اینترنت می باشد زیرا 

هستد کاربرانی که File ها و اسناد مهمی را بر روی کامپیوتر خود ذخیره می کنند و با یک غفلت ممکن است تمامی این اسناد را از دست بدهند. از طرف دیگر مشکلات استفاده از برخی از آنتی ویروس ها از جمله : پایین آمدن سرعت کامپیوتر، آپدیت های حجیم و دادن پیام های پی در پی و خسته کننده باعث شده است که برخی از کاربران از آنتی ویروس استفاده نکنند. چاره چیست ؟ آیا آنتی ویروس وجود دارد که بدون پایین آوردن سرعت سیستم به طور همه جانبه و تمام وقت از کامپیوتر محافظت کند. NOD 32 محصولی از کمپانی ESET، آنتی ویروسی بسیار سریع، قدرتمند و آرام برای محافظت همه جانبه و تمام وقت از سیستم در برابر انواع ویروس ها، کرم های اینترنتی، برنامه های جاسوسی، Trojan ها، هکر ها و سرقت های اینترنتی می باشد.

 

قابلیت های آنتی ویروس  :

 • ThreatSense technology چک کردن کد ها برای پیدا کردن برنامه های مخرب مانند ویروس ها، برنامه های جاسوسی و ...
 • جستجو کننده ای بی نظیر و هوشمند برای پیدا کردن File هایی که مشکوک به آلودگی های جدید و ناشناخته هستند.
 • محافظت از تمام راههای نفوذ ویروس ها به سیستم شامل : SMTP، POP3، HTTP و all local و removable media
 • جلوگیری از اجرا و انتشار File های آلوده به ویروس
 • توانایی پاک کردن برنامه های مخرب فعال در حافظه
 • پاک کردن آلودگی از File هایی که فقط خواندنی هستند. (مانند File های DLL در حال اجرا)
 • اجرای خودکار در هنگام بالا آمدن ویندوز.
 • آپدیت ساعتی آنتی ویروس و کم حجم بودن حجم آپدیت های دانلود شده (مناسب برای سرعت های پایین)
 • سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز 10

 

 Eset Nod32 Internet Security یک ساله و یک کاربره

 

آخرین و کاملترین نسخه نرم افزار امنیتی شرکت Eset که شامل آنتی ویروس، Antispy و Firewall می باشد و همچنین قابلیت حفاظت از کامپیوترهای مجاور را با استفاده از NetWork دارا است. امروزه با افزایش ویروس های کامپیوتری و دیگر خطرات اینترنتی استفاده از یک آنتی ویروس قدرتمند لازمه وصل شدن به شبکه اینترنت می باشد زیرا هستند کاربرانی که File ها و اسناد مهمی را بر روی کامپیوتر خود ذخیره می کنند و با یک غفلت ممکن است تمامی این اسناد را از دست بدهند. از طرف دیگر مشکلات استفاده از برخی از آنتی ویروس ها از جمله: پایین آوردن سرعت کامپیوتر، آپدیت های حجیم و دادن پیام های پی در پی و خسته کننده باعث شده است که برخی از کاربران از آنتی ویروس استفاده نکنند! چاره چیست؟ آیا آنتی ویروسی وجود دارد که بدون پایین آوردن سرعت سیستم به طور همه جانبه و تمام وقت از کامپیوتر محافظت کند؟ NOD32 محصولی از کمپانی ESET، آنتی ویروسی بسیار سریع، قدرتمند و آرام برای محافظت همه جانبه و تمام وقت از سیستم در برابر انواع ویروس ها، کرم های اینترنتی، برنامه های جاسوسی، Trojan ها، هکر ها و سرقت های اینترنتی است.

 

قابلیت های كليدي نرم افزار :
 • ThreatSense technology چک کردن کدها برای پیدا کردن برنامه های مخرب مانند ویروس ها، برنامه های جاسوسی و ...
 • جستجو کننده ای بی نظیر و هوشمند برای پیدا کردن File هایی که مشکوک به آلودگی های جدید و ناشناخته هستند.
 • محافظت از تمام راه های نفوذ ویروس ها به سیستم شامل : SMTP ،POP3 ،HTTP ،all local و removable media
 • جلوگیری از اجرا و انتشار File های آلوده به ویروس
 • توانایی پاک کردن برنامه های مخرب فعال در حافظه
 • پاک کردن آلودگی از File هایی که فقط خواندنی هستند. (مانند File های DLL در حال اجرا)
 • اجرای خودکار در هنگام بالا آمدن ویندوز
 • آپدیت ساعتی آنتی ویروس و کم حجم بودن حجم آپدیت های دانلود شده (مناسب برای سرعت های پایین)
 • سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز 10
 • و ...

 

 

ESET Mobile Security یک ساله

 

یکی از محصولات این شرکت است که بر روی گوشی های اندروید قابل اجرا میباشد. از قابلیت های این برنامه می توان به: قابلیت اسکن فایل ها و برنامه ها، دزدگیری کامل با قابلیت قفل گوشی از راه دور، پاک کردن اطاعات، شناسایی محل سارق رمز گذاری روی برنامه ها و بازی ها، تسک منیجر، جلوگیری از پاک کردن برنامه و … را نام برد.

 

ویژگی های برنامه ESET Mobile Security

 • حفاظت بلادرنگ در برابر تهدیدات ناشناخته

 • محافظت از تمام اطلاعات و ارتباطات، از جمله Wi-Fi، بلوتوث، GPRS، EDGE و مادون قرمز

 • آنتی ویروس

 • ضد سرقت

 • ضد اسپم SMS و MMS

 • محافظت از اطلاعات شخصی شما

 • نظارت بر تمام ارتباطات ورودی و خروجی جهت جلوگیری از سرقت اطلاعات شخصی شما توسط هکرها

 • تعیین مخاطبین قابل اعتماد از طریق یک لیست سیاه یا لیست سفید قابل تنظیم

 • مسدود کردن پیام متنی و فایل های چند رسانه ای از شماره های ناشناس

 • استفاده کم از CPU، حافظه مورد نیاز کم

 • بروز رسانی های فشرده و با حجم کم

 • افزایش عمر باتری

 • امکان تعیین دوره بروز رسانی به صورت روزانه، هفتگی و یا ماهیانه

 • مسدود کردن تماس های ورودی و خروجی ناخواسته

 • نمایش نتایج اسکن به صورت خلاصه

 • امکان فیلتر کردن SMS ها

 • قابلیت قرنطینه

 

 Eset Nod32 Multi Device یک ساله و 3 کاربره

 

محصول ESET Multi-Device، بسته ای بی نظیر از محصولات امنیتی شرکت ESET جهت محافظت از ویندوز، مک، گوشی هوشمند و تبلت شما بوده که به شما امکان می دهد لایسنس 

خریداری شده را به انتخاب خود بر روی هر یک از دستگاه های مورد نظر اکتیو نمایید. به عنوان مثال در یک خانواده امکان دارد چندین گوشی، تبلت، PC و کامپیوتر Mac وجود داشته باشد، در چنین شرایطی شما به جای خریداری چندین آنتی ویروس به صورت جداگانه، تنها کافیست به ازای مجموعه تعداد دستگاه ها، لایسنس چند کاربره ESET Multi-Device را خریداری کنید. پس از آن می توانید با همان لایسنس، کلیه آنتی ویروس های موجود بر روی دستگاه های مختلف خود را فعال کنید.

لایسنس Multi-Device بر روی آنتی ویروس های NOD32 و Smart Security برای سیستم عامل ویندوز، Cyber Security و Cyber Security Pro برای سیستم عامل مک، NOD32 برای سیستم عامل لینوکس، Mobile Security برای سیستم عامل های موجود بر روی موبایل و تبلت شامل Symbian ،Windows Mobile و Android و Parental Control برای سیستم عامل Android قابل استفاده می باشد.

خریداری لایسنس Multi-Device نسبت به تهیه چندین لایسنس به صورت جداگانه به صرفه تر بوده و شما هزینه کمتری بابت محافظت از دستگاه های خود خواهید پرداخت. همچنین پس از اتمام مدت زمان فعال سازی، به جای تمدید چندین لایسنس به صورت جداگانه، شما با تمدید یک لایسنس می توانید مدت زمان محافظت از کلیه دستگاه های خود را افزایش دهید. کلیه لایسنس های Multi-Device به صورت سه کاربره با مدت اعتبار یکساله، دوساله و سه ساله قابل تهیه می باشند. شما می توانید پس از خریداری لایسنس، به دلخواه خود هر یک از سه لایسنس را با هر ترکیبی بر روی دستگاه های PC، Mac، گوشی موبایل یا تبلت خود نصب نمایید.

ویژگی‌های منحصر به فرد نرم افزارهای امنیتی شرکت ESET:

– قابلیت Device Control: بعضی از ویروس‌ها به صورت مخفیانه اطلاعات خصوصی و شخصی کاربر را بر روی دستگاه‌های خارجی (External) کپی می‌کنند و بدون این که کاربر متوجه شود، بخش عظیمی از اطلاعات هارد آن بر روی سایر دستگاه‌ها منتشر می‌شود؛ این تکنولوژی انحصاری باعث می‌شود تا بدون اجازه کاربر هیچ فایلی کپی یا حذف نشود.

– قابلیت Social Media Protection: این قابلیت با مسدود سازی پروفایل افراد شیاد و کلاه بردار در شبکه‌های اجتماعی، امنیت کامل شما را در این شبکه‌ها فراهم می‌کند تا در دام کلاه برداران اینترنتی نیوفتید.

– قابلیت Small System Footprint: این قابلیت با متمرکز کردن نیروی تولیدی سیستم به نرم افزارهای روزمره و پر کاربرد، هم باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و هم افزایش عمر سایر قطعات سیستم می‌شود.

– قابلیت Anti-Theft: این قابلیت به کاربر این این امکان را می‌دهد تا در صورت مفقود شدن لپ تاپ و یا سیستم خود بتواند هر کجای دنیا که باشد تمامی اطلاعات سیستم خود را از بین برده و آخرین محل شناسایی شده را ردیابی کند.

– قابلیت Botnet Protection: یکی از موقعیت‌هایی که سیستم آلوده می‌شود، قرار گرفتن در یک شبکه آلوده است که بسیار رایج بوده و عمدتاً در شبکه‌های Wireless و WiFi اتفاق می‌افتد؛ این قابلیت برنامه باعث جلوگیری از آلوده شدن سیستم در یک شبکه آلوده می‌شود.

– قابلیت Antispam: قابلیت ضد هرزنامه حالا با تکنولوژی ابری ادغام شده تا بتواند بهتر و سریع‌تر از همیشه شما را از شر هرزنامه‌ها و ایمیل‌های تبلیغاتی خلاص کند.

– قابلیت Parental Control: این قابلیت به مدیر سیستم این امکان را می‌دهد تا دسترسی سایر کاربران نظیر کودکان و فرزندان را در محیط اینترنت و حتی ویندوز محدود کرده و بتواند آن‌ها را کنترل کند.

تفاوت نسخه‌های Antivirus و Smart Security در چیست؟
نسخه Antivirus یک بسته کامل امنیتی برای سیستم بوده و قابلیت مقابله با هرگونه عوامل مخرب در سیستم را داراست و برای سیستم‌های آفلاین که به اینترنت دسترسی ندارند بسیار مناسب است اما نسخه Smart Security علاوه بر تمامی امکانات نسخه Antivirus، مجهز به یک Firewall بسیار قوی بوده که تمامی تبادلات اینترنتی را کنترل می‌کند و اجازه نمی‌دهد تا هرگونه فایل آلوده از شبکه اینترنت وارد سیستم شود.

به طور خلاصه نسخه Smart Security برای افرادی مناسب است که مدام با اینترنت سروکار داشته و به سایت‌های زیادی مراجعه می‌کنند، این دسته از افراد چون تبادل زیادی با اینترنت دارند، باید مراقب داده‌های ورودی و خروجی سیستم خود باشند تا امنیت خود را به خطر نیندازند.

 

 

Eset Nod32 Parental Control For Android
 

مراقب سلامت فرزندانتان در محیط آنلاین باشید.

ابزار نظارتی والدین برای اندروید به شما این امکان را می دهد که به فرزندانتان در وب گردی، استفاده از برنامه ها و وب سایتهائی که استفاده میکنند یا قصد استفاده از آنها را دارند و برای آنها مناسب هستند کمک کنید. همچنین می توانید موقعیت مکانی ایشان را مشاهده کرده یا برای آنها روی صفحه موبایل یا تبلتشان پیام ارسال کنید.

 • نگهبان برنامه

با استفاده از فیلتر رده بندی سنی برنامه ها، تعیین کنید که چه برنامه ای برای ایشان دردسترس باشد یا نباشد.

 • موقعیت یاب کودک

امکان بررسی موقعیت مکانی هر یک از فرزندان شما

 • نگهبان وب

ضمن انسداد دسترسی به وب سایتهای نامناسب و شناخته شده مخرب، به فرزندان شما امکان استفاده از وب سایتهای کودک پسند را ارائه می کند.

 • محدودیت زمان بازی یا سرگرمی

تعیین زمان بندی مشخص برای استفاده ایشان از دستگاهشان یا ارسال درخواست برای استفاده از گوشی یا تبلت.

 • پیامهای والدین

ارسال پیام به کودک به نحوی که تا آن پیام را تایید ننماید امکان استفاده از دستگاهشان را نخواهند داشت.

 

برای خرید نسخه خانگیESET اینجا را کلیک کنید.

 
 

در خبرنامه ما عضو شوید

با عضویت در خبرنامه ما، از آخرین اخبار، رخداد ها و حواشی روز با خبر باشید.